تلفن های رادیو پویا

866-938-2788

925-322-5499

سحر شمس

 

‘ تا حالا به پنجره ی خالی ای نگاه کردی؟ شاید پشت اون پنجره ماجراهایی که خاموش اتفاق افتاده خیلی بیشتروپیچیده تراز داستانهای گفته شده هستند. این قسمت خاموش زندگیست...داستانهایی که روایت نمی شوند... من راوی اتفاقات پشت پنجره ها هستم. حرفهایی که زاده میشونداما گفته نمی شوند، ما اینجا هستیم برای نگفته ها، برای چیزهایی که برایمان مهم است و حرف نزده ایم. ما اینجاییم که حرفهای در گوشیمان را فریاد بزنیم تا قدرت و زیبایی را درون خودمان و داستانمان پیدا کنیم

  پشت این کوه دل نگرانی و احتیاط، جهانیست به وسعت دلت . با من بیا

 

برنامه دوم حرفهای درگوشی

Copyright © 2017 by Radio Pooya

شمار شنوندگان این برنامه

 حرف های در گوشی

برنامه ای از سحر شمس 

سحر شمس نویسنده، کارگردان و طراح است. سحر از پانزده سالگی فعالیت حرفه ای خود را از تصویرسازی در انتشارات آغاز کرده و تاکنون برای دوازده کتاب آموزشی و داستان برای کودکان و نوجوانان طراحی کرده است. از دیگر کارهای او میتوان به داستان نویسی، طراحی سرگرمی و تصویرسازی برای همشهری بچه ها، قسمت کودک جام جم و نبات کوچولو اشاره کرد.
سحر از سن بیست و یک سالگی فعالیت حرفه ای خود را در طراحی و نویسندگی برای انیمیشن آغاز کرد. او در سال 1389 نفر دوم کشور در طراحی کارکتر برای بازیهای رایانه ای شد. سحر لیسانس نقاشی از دانشگاه هنر تهران و فوق لیسانس خود را در هنرهای تصویری از آکادمی آرت سانفرانسیسکو گرفته است.
سحر عاشق دو میدانی و کوهنوردی ست. قله دماوند رو بارها فتح کرده و مقام کشوری در المپیاد دومیدانی\دوچرخه سواری دارد. اما فارغ از ورزش ها و طراحی ها، سحر بزرگترین ویژگی اش را قصه گو بودنش میداند: